PFMU.010.2
SchurterSchurter
Schurter
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFMU.010.2
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Ngā Rauemi: PFMU.010.2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFMU.010.2
Tau Wae PFMU.010.2 Kaihanga Schurter
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4138 pcs Pepa Raraunga PFMU.010.2.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 600ms Te matotoru (Max) 0.024" (0.62mm)
Rahi / Rahi 0.127" L x 0.101" W (3.22mm x 2.56mm) Raupapa PFMU
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 15 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 800 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 100mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric) I teie nei - Te haere (Te) 300mA
Anei - Max 10A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 100mA