PFMF.125.2
SchurterSchurter
PFMF.125.2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFMF.125.2
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Ngā Rauemi: PFMF.125.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFMF.125.2
Tau Wae PFMF.125.2 Kaihanga Schurter
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 327138 pcs Pepa Raraunga PFMF.125.2.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 400ms Te matotoru (Max) 0.033" (0.85mm)
Rahi / Rahi 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Raupapa PFMF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 140 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 35 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric), Concave Ētahi Ingoa 486-3540-2
PFMF.125.2-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.25A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 2.5A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.25A Whakaaetanga cURus, TUV