PFME.190.2
SchurterSchurter
Schurter
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFME.190.2
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 1.9A 4420
Ngā Rauemi: PFME.190.2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFME.190.2
Tau Wae PFME.190.2 Kaihanga Schurter
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 1.9A 4420 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5524 pcs Pepa Raraunga PFME.190.2.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 2s Te matotoru (Max) 0.025" (0.63mm)
Rahi / Rahi 0.446" L x 0.200" W (11.33mm x 5.08mm) Raupapa PMFE
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 80 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 17 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4520 (11350 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.9A Ih Surface Mount 4520 (11350 Metric) I teie nei - Te haere (Te) 3.8A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.9A