PFMD.125.2
SchurterSchurter
Schurter
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFMD.125.2
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Ngā Rauemi: PFMD.125.2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFMD.125.2
Tau Wae PFMD.125.2 Kaihanga Schurter
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4533 pcs Pepa Raraunga PFMD.125.2.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 400ms Te matotoru (Max) 0.033" (0.85mm)
Rahi / Rahi 0.179" L x 0.121" W (4.55mm x 3.07mm) Raupapa PFMD
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 140 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 35 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.25A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric) I teie nei - Te haere (Te) 2.5A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.25A