GSF1.0002.51
SchurterSchurter
Schurter
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSF1.0002.51
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Ngā Rauemi: 1.GSF1.0002.51.pdf2.GSF1.0002.51.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSF1.0002.51
Tau Wae GSF1.0002.51 Kaihanga Schurter
He Rahinga Kei te wātea 34891 pcs Pepa Raraunga 1.GSF1.0002.51.pdf2.GSF1.0002.51.pdf
Pūhiko - UL 250VAC Putanga - IEC 250VAC
Whakamutunga Solder Whakawhitihia nga Taerenga -
Raupapa GSF1 Raa Rangatira 0.098" (2.50mm)
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 27.70mm x 19.70mm Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 486-5632
GSF1.0002.51-ND
Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Panel Mount, Flange; Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP40 Te Kaikauwhatu, Kaiwatu -
Pupuhi No Pepa Tae Unfiltered - Commercial
I teie nei - UL 10A I teie nei - IEC 10A