5003.025B.1
SchurterSchurter
Schurter
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5003.025B.1
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PWR ENT RCPT PANEL SOLDER
Ngā Rauemi: 1.5003.025B.1.pdf2.5003.025B.1.pdf3.5003.025B.1.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5003.025B.1
Tau Wae 5003.025B.1 Kaihanga Schurter
He Rahinga Kei te wātea 13330 pcs Pepa Raraunga 1.5003.025B.1.pdf2.5003.025B.1.pdf3.5003.025B.1.pdf
Pūhiko - UL 125VDC Putanga - IEC 125VDC
Whakamutunga Solder Whakawhitihia nga Taerenga -
Raupapa 5003 Raa Rangatira 0.315" (8.00mm)
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 30.30mm x 22.80mm Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 486-6542
5003.025B.1-ND
Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Panel Mount, Flange; Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Kaikauwhatu, Kaiwatu - Pupuhi No
Pepa Tae Filtered (EMI, RFI) - Commercial Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Power Entry Connector Receptacle, Male Pins Special - Molex HCS Panel Mount, Flange; Through Hole I teie nei - UL 6A
I teie nei - IEC 15A Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Kāhua Hononga Special - Molex HCS Whakaaetanga cULus, ENEC
Ngā Hua e hāngai ana
5003.016B.1
5003.016B.1
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: PWR ENT RCPT PANEL SOLDER
I roto i te taonga: 11102 pcs
Tikiake: 5003.016B.1.pdf
RFQ
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: PWR ENT RCPT PANEL WIRE
I roto i te taonga: 12168 pcs
Tikiake: 5003.0316.1.pdf
RFQ
Tikiake: 5003.026B.1.pdf
Whakaahuatanga: PWR ENT RCPT 125VDC 10A PANEL QC
Tikiake: 5003.0311.1.pdf
Whakaahuatanga: PWR ENT RCPT 125VDC 6A PANEL QC
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel