FN3310-600-99-R5
Schaffner EMC, Inc.Schaffner EMC, Inc.
FN3310-600-99-R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FN3310-600-99-R5
Kaihanga / Waitohu: Schaffner EMC, Inc.
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 520VAC 600A CHASS
Ngā Rauemi: FN3310-600-99-R5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 144 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 144 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FN3310-600-99-R5
Tau Wae FN3310-600-99-R5 Kaihanga Schaffner EMC, Inc.
Whakaahuatanga LINE FILTER 520VAC 600A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144 pcs Pepa Raraunga FN3310-600-99-R5.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) 520V
Ngaohihi - Ratau Ake 520V Kāhua Whakamutunga Terminal Post
Raupapa FN 3310 Ētahi Ingoa 815021
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi -
Mahinga - Mahi DC ~ 60Hz Pepa Tae Three Phase (Delta)
I teie nei 600A Whirihoranga Single Stage