9BMB24G201
Sanyo DenkiSanyo Denki
9BMB24G201 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9BMB24G201
Kaihanga / Waitohu: Sanyo Denki
Whakaahuatanga hua BLOWER 97X33MM 24VDCTACH
Ngā Rauemi: 1.9BMB24G201.pdf2.9BMB24G201.pdf3.9BMB24G201.pdf4.9BMB24G201.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9BMB24G201
Tau Wae 9BMB24G201 Kaihanga Sanyo Denki
Whānui 33.00mm Taumaha 0.419 lb (190.06g)
Waahi Ngaohiko 12 ~ 26.4VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 3.052 in H2O (760.0 Pa)
Rahi / Rahi Rectangular/Rounded - 97.1mm L x 95mm H Raupapa San Ace B97
RPM 5750 RPM Mana (Watts) 19.90W
Ētahi Ingoa 1688-1380 Tae Mahi -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Poaka 61.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Plastic Tuhinga - Tae Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach) Momo Pene Blower
Whakatauranga onamata 0.830A He momo kai Ball