SWG100-24-R-CN
Hua Hua
Tau Wae: SWG100-24-R-CN
Kaihanga / Waitohu: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 100W
Ngā Rauemi: SWG100-24-R-CN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWG100-24-R-CN
Tau Wae SWG100-24-R-CN Kaihanga Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1207 pcs Pepa Raraunga SWG100-24-R-CN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.85" L x 3.68" W x 1.26" H (148.5mm x 93.5mm x 32.0mm)
Raupapa SWG100 Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa SWG100-24-R-CN DK Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Ngā āhuatanga DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.5A