HWB030S-15-R
Hua Hua
Tau Wae: HWB030S-15-R
Kaihanga / Waitohu: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 30W
Ngā Rauemi: HWB030S-15-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HWB030S-15-R
Tau Wae HWB030S-15-R Kaihanga Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1018 pcs Pepa Raraunga HWB030S-15-R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.35" L x 3.62" W x 1.34" H (136.0mm x 92.0mm x 34.0mm) Raupapa HWB
Mana (Watts) 30W Ētahi Ingoa HWB030S-15-R DK
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Load Sharing, Universal Input He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2.6A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.6A
Ngā Hua e hāngai ana
HWB030S-12-RM
HWB030S-12-RM
Kaihanga: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 30W
I roto i te taonga: 1176 pcs
Tikiake: HWB030S-12-RM.pdf
RFQ
HWB030S-15-RM
HWB030S-15-RM
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 30W