HWB030S-12-R
Hua Hua
Tau Wae: HWB030S-12-R
Kaihanga / Waitohu: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 30W
Ngā Rauemi: HWB030S-12-R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 891 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 891 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HWB030S-12-R
Tau Wae HWB030S-12-R Kaihanga Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 891 pcs Pepa Raraunga HWB030S-12-R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.35" L x 3.62" W x 1.34" H (136.0mm x 92.0mm x 34.0mm) Raupapa HWB
Mana (Watts) 30W Ētahi Ingoa HWB030S-12-R DK
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Load Sharing, Universal Input He pai 77%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3A
Ngā Hua e hāngai ana
HWB030S-15
HWB030S-15
Kaihanga: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 30W
I roto i te taonga: 1369 pcs
Tikiake: HWB030S-15.pdf
RFQ
HWB030S-12-C
HWB030S-12-C
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 30W
I roto i te taonga: 1106 pcs
Tikiake: HWB030S-12-C.pdf
RFQ
HWB030S-12-R-C
HWB030S-12-R-C
I roto i te taonga: 988 pcs
Tikiake: HWB030S-12-R-C.pdf
HWB030S-05-RM-C
HWB030S-05-RM-C
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 30W
I roto i te taonga: 860 pcs
Tikiake: HWB030S-05-RM-C.pdf
HWB030S-12-M
HWB030S-12-M
Tikiake: HWB030S-12-M.pdf
HWB030S-12-RM-C
HWB030S-12-RM-C
I roto i te taonga: 997 pcs
Tikiake: HWB030S-12-RM-C.pdf
HWB030S-12
HWB030S-12