HWB030D-15-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HWB030D-15-R
Kaihanga / Waitohu: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER +/-15V 30W
Ngā Rauemi: HWB030D-15-R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 943 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 943 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
56 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HWB030D-15-R
Tau Wae HWB030D-15-R Kaihanga Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER +/-15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 943 pcs Pepa Raraunga HWB030D-15-R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -15V Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.35" L x 3.62" W x 1.34" H (136.0mm x 92.0mm x 34.0mm) Raupapa HWB
Mana (Watts) 30W Ētahi Ingoa HWB030D-15-R DK
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Load Sharing, Universal Input He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.3A, 1.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.3A, 1.3A
Whakaaetanga CE, cURus, GS Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HWB030D-15-RM
HWB030D-15-RM
Kaihanga: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER +/-15V 30W