HWB015S-05-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HWB015S-05-R
Kaihanga / Waitohu: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 15W
Ngā Rauemi: HWB015S-05-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
56 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HWB015S-05-R
Tau Wae HWB015S-05-R Kaihanga Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1428 pcs Pepa Raraunga HWB015S-05-R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 4.33" L x 3.62" W x 1.34" H (110.0mm x 92.0mm x 34.0mm) Raupapa HWB
Mana (Watts) 15W Ētahi Ingoa HWB015S-05-R DK
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Load Sharing, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3A
Whakaaetanga CE, cURus, GS Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HWB015S-05-M-C
HWB015S-05-M-C
Kaihanga: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 15W
I roto i te taonga: 1119 pcs
Tikiake: HWB015S-05-M-C.pdf
RFQ
HWB015S-05-RM
HWB015S-05-RM