TSM-150-01-L-TM
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TSM-150-01-L-TM
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .025 SQ. TERMINAL STRIPS
Ngā Rauemi: 1.TSM-150-01-L-TM.pdf2.TSM-150-01-L-TM.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TSM-150-01-L-TM
Tau Wae TSM-150-01-L-TM Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga .025 SQ. TERMINAL STRIPS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 6186 pcs Pepa Raraunga 1.TSM-150-01-L-TM.pdf2.TSM-150-01-L-TM.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa TSM Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
RoHS Tūnga RoHS Compliant Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui -
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 150
Momo Tae Surface Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount, Through Hole 150 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata -
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.385" (9.78mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.230" (5.84mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -