TFML-127-01-LM-D
Hua Hua
Tau Wae: TFML-127-01-LM-D
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFML-127-01-LM-D
Tau Wae TFML-127-01-LM-D Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 16138 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Tiger Eye™ TFML Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 54 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.220" (5.60mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Friction Lock
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 54 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata -
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.075" (1.91mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.134" (3.39mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -