TCSD-25-D-10.00-01-N-P01-R
Hua Hua
Tau Wae: TCSD-25-D-10.00-01-N-P01-R
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCSD-25-D-10.00-01-N-P01-R
Tau Wae TCSD-25-D-10.00-01-N-P01-R Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6345 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Tiger Eye™ TCSD Pitch - Hononga 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kaera 0.039" (1.00mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 50 Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 0.833' (254.00mm, 10.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Polarizing Key Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.833' (254.00mm, 10.00")
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Ngā Hua e hāngai ana
TCSD-25-D-10.00-01-N-P01
TCSD-25-D-10.00-01-N-P01
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
I roto i te taonga: 5776 pcs
Tikiake:
RFQ
TCSD-25-D-10.00-01-SR
TCSD-25-D-10.00-01-SR
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 6836 pcs
Tikiake:
RFQ
TCSD-25-D-10.00-01-N
TCSD-25-D-10.00-01-N