TCSD-25-D-03.25-01-F-N-R
Hua Hua
Tau Wae: TCSD-25-D-03.25-01-F-N-R
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCSD-25-D-03.25-01-F-N-R
Tau Wae TCSD-25-D-03.25-01-F-N-R Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7962 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Tiger Eye™ TCSD Pitch - Hononga 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kaera 0.039" (1.00mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 50 Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 0.271' (82.55mm, 3.25") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Polarizing Key Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.271' (82.55mm, 3.25")
Ngā Hua e hāngai ana
TCSD-25-D-03.25-01-F-N
TCSD-25-D-03.25-01-F-N
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB