TCSD-15-D-06.50-01-N-RW-R
Hua Hua
Tau Wae: TCSD-15-D-06.50-01-N-RW-R
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCSD-15-D-06.50-01-N-RW-R
Tau Wae TCSD-15-D-06.50-01-N-RW-R Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8161 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Tiger Eye™ TCSD Pitch - Hononga 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kaera 0.039" (1.00mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 30 Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 0.542' (165.10mm, 6.50") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Polarizing Key Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.542' (165.10mm, 6.50")