TCSD-11-D-09.33-01-F-N-R
Hua Hua
Tau Wae: TCSD-11-D-09.33-01-F-N-R
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCSD-11-D-09.33-01-F-N-R
Tau Wae TCSD-11-D-09.33-01-F-N-R Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13701 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Tiger Eye™ TCSD Pitch - Hononga 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kaera 0.039" (1.00mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 22 Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 0.778' (236.98mm, 9.33") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Polarizing Key Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.778' (236.98mm, 9.33")