TCSD-10-D-11.00-01-F-N-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCSD-10-D-11.00-01-F-N-R
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCSD-10-D-11.00-01-F-N-R
Tau Wae TCSD-10-D-11.00-01-F-N-R Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9904 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Tiger Eye™ TCSD Pitch - Hononga 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kaera 0.039" (1.00mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 20 Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 0.917' (279.40mm, 11.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Polarizing Key Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.917' (279.40mm, 11.00")
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Socket to Socket, Reversed Tae Gray, Ribbon
Taea Whakamutunga IDC
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TCSD-10-D-11.00-01-F-N-D05-M
TCSD-10-D-11.00-01-F-N-D05-M
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
I roto i te taonga: 8214 pcs
Tikiake:
RFQ
TCSD-10-D-11.00-01-F
TCSD-10-D-11.00-01-F
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 10771 pcs
Tikiake:
RFQ
TCSD-10-D-11.00-01-F-N
TCSD-10-D-11.00-01-F-N