TCSD-10-D-02.50-01-F-N-R
Hua Hua
Tau Wae: TCSD-10-D-02.50-01-F-N-R
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCSD-10-D-02.50-01-F-N-R
Tau Wae TCSD-10-D-02.50-01-F-N-R Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11088 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Tiger Eye™ TCSD Pitch - Hononga 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kaera 0.039" (1.00mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 20 Te roa 0.208' (63.50mm, 2.50")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Polarizing Key
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.208' (63.50mm, 2.50") Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Socket to Socket, Reversed
Tae Gray, Ribbon Taea Whakamutunga IDC
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TCSD-10-D-02.50-01-F-N-P01
TCSD-10-D-02.50-01-F-N-P01
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
I roto i te taonga: 13386 pcs
Tikiake:
RFQ
TCSD-10-D-02.50-01-F-N-RW
TCSD-10-D-02.50-01-F-N-RW
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 11832 pcs
Tikiake:
RFQ
TCSD-10-D-02.50-01-N-RN2
TCSD-10-D-02.50-01-N-RN2
TCSD-10-D-02.50-01
TCSD-10-D-02.50-01
TCSD-10-D-02.50-01-N
TCSD-10-D-02.50-01-N
TCSD-10-D-02.44-01-N-RW
TCSD-10-D-02.44-01-N-RW
TCSD-10-D-02.50-01-F-N
TCSD-10-D-02.50-01-F-N
TCSD-10-D-02.50-01-F
TCSD-10-D-02.50-01-F