TCSD-05-D-05.50-01-F-N-R
Hua Hua
Tau Wae: TCSD-05-D-05.50-01-F-N-R
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCSD-05-D-05.50-01-F-N-R
Tau Wae TCSD-05-D-05.50-01-F-N-R Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11650 pcs Pepa Raraunga
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Tiger Eye™ TCSD Pitch - Hononga 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kaera 0.039" (1.00mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 10 Te roa 0.458' (139.70mm, 5.50")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Polarizing Key
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.458' (139.70mm, 5.50") Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Socket to Socket, Reversed
Tae Gray, Ribbon Taea Whakamutunga IDC
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TCSD-05-D-05.40-01-N-RW
TCSD-05-D-05.40-01-N-RW
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
I roto i te taonga: 9494 pcs
Tikiake:
RFQ
TCSD-05-D-05.50-01-F
TCSD-05-D-05.50-01-F
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 12450 pcs
Tikiake:
RFQ
TCSD-05-D-05.50-01-N-R
TCSD-05-D-05.50-01-N-R
TCSD-05-D-05.32-01-F-N
TCSD-05-D-05.32-01-F-N
TCSD-05-D-05.50-01-N
TCSD-05-D-05.50-01-N
TCSD-05-D-05.50-01-F-N-RW
TCSD-05-D-05.50-01-F-N-RW
TCSD-05-D-05.50-01
TCSD-05-D-05.50-01
TCSD-05-D-05.50-01-N-P01-R
TCSD-05-D-05.50-01-N-P01-R
TCSD-05-D-05.50-01-F-N-RW-R
TCSD-05-D-05.50-01-F-N-RW-R
TCSD-05-D-05.50-01-F-RN1
TCSD-05-D-05.50-01-F-RN1
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel