T1M-15-GF-S
Hua Hua
Tau Wae: T1M-15-GF-S
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua T1M 1MM TERMINAL STRIP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1M-15-GF-S
Tau Wae T1M-15-GF-S Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga T1M 1MM TERMINAL STRIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35952 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC, 353VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa T1M Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.039" (1.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header 15 position 0.039" (1.00mm) Whakatauranga onamata 3.3A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 3.00µin (0.076µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 3.00µin (0.076µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Gold
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T1M-15-GF-S-RA-TR
T1M-15-GF-S-RA-TR
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: T1M 1MM TERMINAL STRIP
I roto i te taonga: 42428 pcs
Tikiake:
RFQ
T1M-15-GF-S-V-K-TR
T1M-15-GF-S-V-K-TR
Kaihanga: Samtec Inc.
I roto i te taonga: 45444 pcs
Tikiake: T1M-15-GF-S-V-K-TR.pdf
RFQ
T1M-15-T-S-TR
T1M-15-T-S-TR
Tikiake:
T1M-15-GF-S-V-TR
T1M-15-GF-S-V-TR