T1M-10-GF-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T1M-10-GF-S
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua T1M 1MM TERMINAL STRIP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1M-10-GF-S
Tau Wae T1M-10-GF-S Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga T1M 1MM TERMINAL STRIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39772 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC, 353VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa T1M Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.039" (1.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae -
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho -
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header 10 position 0.039" (1.00mm) Whakatauranga onamata 3.3A per Contact