SSW-150-01-F-T-LL
Hua Hua
Tau Wae: SSW-150-01-F-T-LL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSW-150-01-F-T-LL
Tau Wae SSW-150-01-F-T-LL Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 11103 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Kinked Pin, Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa SSW
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.335" (8.51mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 150 Position Receptacle Connector Through Hole Whakatauranga onamata 5.7A per Contact
Momo Hoapā Forked Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.104" (2.64mm)