SSW-124-06-F-Q
Hua Hua
Tau Wae: SSW-124-06-F-Q
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSW-124-06-F-Q
Tau Wae SSW-124-06-F-Q Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 18253 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa SSW
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea 48
Tau o nga Tauranga 72 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.335" (8.51mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 72 Position Receptacle Connector Through Hole Whakatauranga onamata 5.7A per Contact
Momo Hoapā Forked Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.124" (3.15mm)