SSW-104-01-TM-S
Hua Hua
Tau Wae: SSW-104-01-TM-S
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSW-104-01-TM-S
Tau Wae SSW-104-01-TM-S Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 89390 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa SSW
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.335" (8.51mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Receptacle Connector Through Hole
Whakatauranga onamata 5.7A per Contact Momo Hoapā Forked
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.104" (2.64mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -