SSQ-104-01-F-P-LL
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSQ-104-01-F-P-LL
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 2MM SOCKET STRIPS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSQ-104-01-F-P-LL
Tau Wae SSQ-104-01-F-P-LL Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 2MM SOCKET STRIPS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79770 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 550VAC Whakamutunga Press-Fit, Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa SSQ
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.335" (8.51mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Receptacle Connector Through Hole Whakatauranga onamata 6.3A per Contact
Momo Hoapā Forked Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.104" (2.64mm)