SSM-125-FM-SH
Hua Hua
Tau Wae: SSM-125-FM-SH
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSM-125-FM-SH
Tau Wae SSM-125-FM-SH Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 20681 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 405VAC, 572VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa SSM
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau - Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.125" (3.18mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position Receptacle Connector Surface Mount, Right Angle Whakatauranga onamata 5.2A per Contact