SSM-117-L-DV-034
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSM-117-L-DV-034
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .025 SOCKET STRIPS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSM-117-L-DV-034
Tau Wae SSM-117-L-DV-034 Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 15101 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 405VAC, 572VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa SSM
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea 33
Tau o nga Tauranga 34 Momo Tae Surface Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.290" (7.37mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 34 Position Receptacle, Pass Through Connector Surface Mount Whakatauranga onamata 5.2A per Contact
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 10.0µin (0.25µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Pass Through Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SSM-117-L-DV
SSM-117-L-DV
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: CONN RCPT .100" 34POS DUAL VERT