SSM-112-S-DV-024
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSM-112-S-DV-024
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .025 SOCKET STRIPS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSM-112-S-DV-024
Tau Wae SSM-112-S-DV-024 Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 14867 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 405VAC, 572VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa SSM
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea 23
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Surface Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.290" (7.37mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Receptacle, Pass Through Connector Surface Mount Whakatauranga onamata 5.2A per Contact