SSA-102-W-T
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SSA-102-W-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSA-102-W-T
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT .100" 2POS TIN WW
Ngā Rauemi: 1.SSA-102-W-T.pdf2.SSA-102-W-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSA-102-W-T
Tau Wae SSA-102-W-T Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT .100" 2POS TIN WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151485 pcs Pepa Raraunga 1.SSA-102-W-T.pdf2.SSA-102-W-T.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Wire Wrap
Kāhua Board to Board Raupapa SSA
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SAM1125-02
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.230" (5.85mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Receptacle, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.656" (16.66mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin Momo Hononga Receptacle, Breakaway
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SSA-101-W-T-RA
SSA-101-W-T-RA
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: CONN RCPT .100" 1POS TIN WW R/A
I roto i te taonga: 4012 pcs
Tikiake: SSA-101-W-T-RA.pdf
RFQ
SSA-102-W-T-RA
SSA-102-W-T-RA
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: CONN RCPT .100" 2POS TIN WW R/A