SNM-100-BK-T
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SNM-100-BK-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SNM-100-BK-T
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN MICRO SHUNT
Ngā Rauemi: 1.SNM-100-BK-T.pdf2.SNM-100-BK-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SNM-100-BK-T
Tau Wae SNM-100-BK-T Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 355221 pcs Pepa Raraunga 1.SNM-100-BK-T.pdf2.SNM-100-BK-T.pdf
Momo Open Top Raupapa SNM
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SAM10722
SNM-100-BK-T-ND
Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) 2 (1 x 2)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.130" (3.30mm)
Ira Female Sockets Whakaahuatanga Taipitopito 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Tin
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Tin
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MNT-107-BK-G
MNT-107-BK-G
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: .100 C.L. SHUNT STRIP
I roto i te taonga: 88174 pcs
Tikiake: MNT-107-BK-G.pdf
RFQ
SNMPWEBCARDTAA
SNMPWEBCARDTAA
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: UPS REMOTE MONITORING & CONTROL
I roto i te taonga: 5208 pcs
Tikiake: SNMPWEBCARDTAA.pdf
RFQ
S1621-46R
S1621-46R
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: JUMPER TIN SMD
Tikiake: S1621-46R.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SHUNT CONN. ASSY
Tikiake: 2-880584-1.pdf
SNM-100-BK-G
SNM-100-BK-G
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: .050 MICRO STRIPS
Tikiake: SNM-100-BK-G.pdf
SNMPCARD
SNMPCARD
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: CARD SNMP INTERNAL SU ONLINE
Tikiake: SNMPCARD.pdf
1430-5
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: PIN SHORTING .500"DIA
Tikiake: 1430-5.pdf
Whakaahuatanga: SHUNT LP W HANDLE 2 POS SN
1487B
1487B
Whakaahuatanga: JACK SHORTING INSULATED BLACK
Tikiake: 1487B.pdf
SNMPWEBCARD
SNMPWEBCARD
Whakaahuatanga: CARD EXPANSION SNMP/WEB MGMT
I roto i te taonga: 400 pcs
Tikiake: SNMPWEBCARD.pdf
PS-2SH4B-1
PS-2SH4B-1
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN HEADER 2POS
Tikiake:
959102-0100-DA
959102-0100-DA
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SHUNT 2MM W/HANDLE GOLD FLASH
Tikiake: 959102-0100-DA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel