SL-132-G-11
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SL-132-G-11 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL-132-G-11
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT .100" 32POS GOLD PCB
Ngā Rauemi: 1.SL-132-G-11.pdf2.SL-132-G-11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL-132-G-11
Tau Wae SL-132-G-11 Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT .100" 32POS GOLD PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25596 pcs Pepa Raraunga 1.SL-132-G-11.pdf2.SL-132-G-11.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa SL
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa SAM1103-32
SL132G11
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.132" (3.35mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Whakatauranga onamata -
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Beryllium Copper Whakapā mai te roa - Pouaka 0.108" (2.75mm)