QTH-080-10-L-D-DP-A-K
QTH-080-10-L-D-DP-A-K
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB
I roto i te taonga: 4242 pcs
Tikiake:
RFQ
QTH-080-09-F-D-DP-A
QTH-080-09-F-D-DP-A
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 4908 pcs
Tikiake:
RFQ
QTH-080-08-L-D-DP-A
QTH-080-08-L-D-DP-A
QTH-090-01-C-D-A-K
QTH-090-01-C-D-A-K
QTH-090-01-C-D-A
QTH-090-01-C-D-A
QTH-080-10-L-D-DP-A
QTH-080-10-L-D-DP-A
QTH-080-10-F-D-DP-A-K
QTH-080-10-F-D-DP-A-K
QTH-090-01-C-D-A-K-TR
QTH-090-01-C-D-A-K-TR
Tikiake: QTH-090-01-C-D-A-K-TR.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel