QSS-025-01-L-D-LS2
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QSS-025-01-L-D-LS2
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .635MM DOUBLE ROW HS SOCKET ASSE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QSS-025-01-L-D-LS2
Tau Wae QSS-025-01-L-D-LS2 Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 14268 pcs Pepa Raraunga
Raupapa Q Strip® QSS Pana 0.025" (0.64mm)
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Surface Mount
Nga Tae Whakamuri 5mm Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.143" (3.63mm)
Ngā āhuatanga Ground Bus (Plane), Mating Flange Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold