QMS-032-01-SL-D-DP-RA
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QMS-032-01-SL-D-DP-RA
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .635MM DOUBLE ROW TERMINAL STRIP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QMS-032-01-SL-D-DP-RA
Tau Wae QMS-032-01-SL-D-DP-RA Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 7375 pcs Pepa Raraunga
Raupapa Power Q2™ QMS Pana 0.025" (0.64mm)
Packaging Tray Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 64 Momo Tae Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.320" (8.12mm)
Ngā āhuatanga Ground Bus (Plane) Whakaahuatanga Taipitopito 64 Position Connector Differential Pair Array, Male Surface Mount, Right Angle; Through Hole Gold