PLCC-032-T-N-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLCC-032-T-N-TR
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET PLCC 32POS TIN
Ngā Rauemi: 1.PLCC-032-T-N-TR.pdf2.PLCC-032-T-N-TR.pdf3.PLCC-032-T-N-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLCC-032-T-N-TR
Tau Wae PLCC-032-T-N-TR Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga CONN SOCKET PLCC 32POS TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo PLCC Waenga Whakamutunga -
Whakamutunga Solder Raupapa PLCC
Pitch - Pouaka 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa PLCC-032-T-N-TR-ND
SAM14227TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) 32 (2 x 7, 2 x 9)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Ngā āhuatanga Closed Frame
Whakaaetanga Whakaaetanga 10 mOhm Whakapā Hoahoa - Pouaka Beryllium Copper