MHAS-181-ZMGG-15
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MHAS-181-ZMGG-15
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET BGA 181POS GOLD
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MHAS-181-ZMGG-15
Tau Wae MHAS-181-ZMGG-15 Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga CONN SOCKET BGA 181POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo BGA Waenga Whakamutunga -
Whakamutunga Solder Raupapa MHA
Pitch - Pouaka 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 005-1423
MHAS-181-ZMGG15
Q3374435
Tae Mahi - Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) 181 (15 x 15)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare -
Ngā āhuatanga Open Frame Whakaaetanga Whakaaetanga -
Whakapā Hoahoa - Pouaka - Whakaaetanga Whakaaetanga - Nga Tae -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Gold Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: SKT PGA SOLDRTL
I roto i te taonga: 3511 pcs
Tikiake: 511-91-135-14-051003.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
I roto i te taonga: 3466 pcs
Tikiake: 511-13-084-11-041002.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN IC SKT DBL
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
Tikiake:
Whakaahuatanga: SKT CARRIER SOLDRTL
Whakaahuatanga: CONN SOCKET SIP 45POS GOLD
MHA-054020-89
MHA-054020-89
Kaihanga: Microwave Technology
Whakaahuatanga: IC RF AMP GP 50MHZ-4GHZ SOT89
Tikiake: MHA-054020-89.pdf
Kaihanga: Preci-Dip
Whakaahuatanga: CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
Kaihanga: Preci-Dip
Whakaahuatanga: CONN SOCKET PGA 88POS GOLD
Whakaahuatanga: SKT PGA WRAPOST
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel