I2SS-04-24-T
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: I2SS-04-24-T
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 2MM I2SS ASSEMBLY
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o I2SS-04-24-T
Tau Wae I2SS-04-24-T Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 2MM I2SS ASSEMBLY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24342 pcs Pepa Raraunga
Momo Waea Discrete Waea Wire 24 AWG
Raupapa I2SS Mokowā Haupae -
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Rectangular Socket Connector Crimp Tin 24 AWG Momo Hoapā Female Socket
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Tin
Momo Hononga Socket Tae Black
Taea Whakamutunga Crimp
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: MGRID IDT REC /OPOLKEYLRMP 24CKT
I roto i te taonga: 4463 pcs
Tikiake: 0875682464.pdf
RFQ
P-1624BG(09)
P-1624BG(09)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN MALE 24POS GOLD SLDR EYE
I roto i te taonga: 13000 pcs
Tikiake: P-1624BG(09).pdf
RFQ
77336-120LF
77336-120LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN SOCKET IDC 20POS DUAL GOLD
Tikiake:
Kaihanga: HARTING
Tikiake: 09185347813.pdf
Whakaahuatanga: CONN IDC 23POS 2.54MM 28AWG GOLD
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: AMP MONO-SHAPE II
MTV1-12PS-03
MTV1-12PS-03
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO
I roto i te taonga: 909 pcs
Tikiake: MTV1-12PS-03.pdf
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 12POS 28AWG MTA100