HDWM-20-54-L-S-252
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HDWM-20-54-L-S-252
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .050" BOARD SPACERS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HDWM-20-54-L-S-252
Tau Wae HDWM-20-54-L-S-252 Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 27746 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Solder Raupapa Flex Stack, HDWM
Mokowā Haupae - Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Length - Tail 0.120" (3.048mm)
Length - Tae Tae 0.252" (6.400mm) Length - Pouaka (Tae) 0.183" (4.658mm)
Length - Waara Whānui 0.555" (14.097mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) 10.0µin (0.25µm)