FSI-150-10-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSI-150-10-S-D
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSI-150-10-S-D
Tau Wae FSI-150-10-S-D Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9032 pcs Pepa Raraunga
Raupapa FSI Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 100 Momo Tae Surface Mount
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Stacking Compression
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FSI-150-10-S-D-AD
FSI-150-10-S-D-AD
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
I roto i te taonga: 7403 pcs
Tikiake:
RFQ
FSI-150-10-L-S-E-AD-TR
FSI-150-10-L-S-E-AD-TR
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 14271 pcs
Tikiake:
RFQ
FSI-150-10-L-S-WT
FSI-150-10-L-S-WT
FSI-150-10-S-D-AD-P
FSI-150-10-S-D-AD-P
FSI-150-10-S-D-E-AD-K
FSI-150-10-S-D-E-AD-K
FSI-150-10-L-S-M-AD-K-TR
FSI-150-10-L-S-M-AD-K-TR
FSI-150-10-L-S-M-K-TR
FSI-150-10-L-S-M-K-TR
FSI-150-10-S-D-E-AD
FSI-150-10-S-D-E-AD
FSI-150-10-L-S-M-AD-TR
FSI-150-10-L-S-M-AD-TR
FSI-150-10-L-S-M-AD
FSI-150-10-L-S-M-AD
FSI-150-10-S-D-M-AB
FSI-150-10-S-D-M-AB
FSI-150-10-S-D-AD-P-TR
FSI-150-10-S-D-AD-P-TR
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel