FSI-110-10-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSI-110-10-S-D
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSI-110-10-S-D
Tau Wae FSI-110-10-S-D Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12186 pcs Pepa Raraunga
Raupapa FSI Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Surface Mount
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Stacking Compression
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FSI-110-10-S-D-E-AD
FSI-110-10-S-D-E-AD
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
I roto i te taonga: 11052 pcs
Tikiake:
RFQ
FSI-110-10-L-S-WT
FSI-110-10-L-S-WT
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 23107 pcs
Tikiake:
RFQ
FSI-110-10-S-D-AD
FSI-110-10-S-D-AD
FSI-110-10-L-S-M-AD
FSI-110-10-L-S-M-AD
FSI-110-10-S-D-AB
FSI-110-10-S-D-AB
FSI-110-10-L-S-M-AD-TR
FSI-110-10-L-S-M-AD-TR
FSI-110-10-S-D-M
FSI-110-10-S-D-M