FFMD-25-T-12.00-01-N-RW-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FFMD-25-T-12.00-01-N-RW-R
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .050 CABLE PLUG
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFMD-25-T-12.00-01-N-RW-R
Tau Wae FFMD-25-T-12.00-01-N-RW-R Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 7354 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFMD-25-T-11.81-01-N
FFMD-25-T-11.81-01-N
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: .050 CABLE PLUG
I roto i te taonga: 7685 pcs
Tikiake:
RFQ
FFMD-25-T-13.00-01-N-R
FFMD-25-T-13.00-01-N-R
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 6612 pcs
Tikiake:
RFQ
FFMD-25-T-12.00-01-S-N
FFMD-25-T-12.00-01-S-N
FFMD-25-T-12.00-01-N-D06-O
FFMD-25-T-12.00-01-N-D06-O
Whakaahuatanga: CABLE ASSEM .05" 50POS M-F 12"
Tikiake: FFMD-25-T-12.00-01-N.pdf
FFMD-25-T-12.00-01-N-RW
FFMD-25-T-12.00-01-N-RW
FFMD-25-T-12.00-01-N-D06
FFMD-25-T-12.00-01-N-D06
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel