FC1-25-01-T
Hua Hua
Tau Wae: FC1-25-01-T
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Ngā Rauemi: 1.FC1-25-01-T.pdf2.FC1-25-01-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC1-25-01-T
Tau Wae FC1-25-01-T Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15966 pcs Pepa Raraunga 1.FC1-25-01-T.pdf2.FC1-25-01-T.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa FC1 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 25
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Ko te Kati Ara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Tae Housing Black
Teitei i runga i te Poari 0.204" (5.18mm) Flat Flex Type FFC
Ngā āhuatanga - FFC, FCB Mate 0.30mm
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount Whakatauranga onamata 2A per Contact
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Tin Momo Hononga / Hoahoa Contacts, Vertical, 2 Sided
Tae Whakamutunga - Tuhinga Kairangi -
Tae Whakatika -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FC1-25-01-T-K
FC1-25-01-T-K
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR