FC1-23-01-T
Hua Hua
Tau Wae: FC1-23-01-T
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC1-23-01-T
Tau Wae FC1-23-01-T Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62209 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa FC1 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Tauranga 23 Momo Tae Surface Mount
Nga Takahanga Tae 25 Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Ko te Kati Ara -
Tae Housing Black Teitei i runga i te Poari 0.204" (5.18mm)
Flat Flex Type FFC Ngā āhuatanga -
FFC, FCB Mate 0.30mm Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
Whakatauranga onamata 2A per Contact Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Tin
Momo Hononga / Hoahoa Contacts, Vertical, 2 Sided Tae Whakamutunga -
Tuhinga Kairangi - Tae Whakatika -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FC1-22-L1-T-LC
FC1-22-L1-T-LC
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
I roto i te taonga: 50916 pcs
Tikiake:
RFQ
FC1-22-L2-T-TR
FC1-22-L2-T-TR
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 50744 pcs
Tikiake:
RFQ
FC1-23-01-T-TR
FC1-23-01-T-TR
FC1-22-L1-T-TR
FC1-22-L1-T-TR
FC1-23-01-T-K
FC1-23-01-T-K
FC1-23-01-T-LC
FC1-23-01-T-LC