FC1-20-01-T
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC1-20-01-T
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Ngā Rauemi: 1.FC1-20-01-T.pdf2.FC1-20-01-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC1-20-01-T
Tau Wae FC1-20-01-T Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59037 pcs Pepa Raraunga 1.FC1-20-01-T.pdf2.FC1-20-01-T.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa FC1 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 25
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Ko te Kati Ara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Tae Housing Black
Teitei i runga i te Poari 0.204" (5.18mm) Flat Flex Type FFC
Ngā āhuatanga - FFC, FCB Mate 0.30mm
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount Whakatauranga onamata 2A per Contact
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Tin Momo Hononga / Hoahoa Contacts, Vertical, 2 Sided
Tae Whakamutunga - Tuhinga Kairangi -
Tae Whakatika -
Ngā Hua e hāngai ana
FC1-20-01-T-1C
FC1-20-01-T-1C
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
I roto i te taonga: 51242 pcs
Tikiake:
RFQ
FC1-20-01-T-LC-K-TR
FC1-20-01-T-LC-K-TR
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 40606 pcs
Tikiake:
RFQ
FC1-19-L1-T-TR
FC1-19-L1-T-TR
FC1-19-L2-T-WT
FC1-19-L2-T-WT
FC1-2
FC1-2
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE COVER POLY BASE NH 1/2
Tikiake: FC1-2.pdf
FC1-19-L1-T-K
FC1-19-L1-T-K
FC1-20-01-T-LC-K
FC1-20-01-T-LC-K
FC1-20-01-T-LC
FC1-20-01-T-LC
Tikiake: FC1-20-01-T-LC.pdf
FC1-20-01-T-K-TR
FC1-20-01-T-K-TR
FC1-19-L1-T-LC
FC1-19-L1-T-LC
FC1-19-L2-T-TR
FC1-19-L2-T-TR
FC1-20-01-T-LC-TR
FC1-20-01-T-LC-TR
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel