FC1-18-L2-T
Hua Hua
Tau Wae: FC1-18-L2-T
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC1-18-L2-T
Tau Wae FC1-18-L2-T Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56490 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa FC1 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Nga Takahanga Tae 25 Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Ko te Kati Ara -
Tae Housing Black Teitei i runga i te Poari -
Flat Flex Type FFC Ngā āhuatanga Low Insertion Force (LIF), Solder Retention
FFC, FCB Mate 0.30mm Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position FFC Connector Contacts, Top and Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
Whakatauranga onamata 2A per Contact Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Tin
Momo Hononga / Hoahoa Contacts, Top and Bottom Tae Whakamutunga -
Tuhinga Kairangi - Tae Whakatika -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FC1-18-L2-T-WT
FC1-18-L2-T-WT
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR