FC1-12-L2-T
Hua Hua
Tau Wae: FC1-12-L2-T
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC1-12-L2-T
Tau Wae FC1-12-L2-T Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73338 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa FC1 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Nga Takahanga Tae 25 Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Ko te Kati Ara -
Tae Housing Black Teitei i runga i te Poari -
Flat Flex Type FFC Ngā āhuatanga Low Insertion Force (LIF), Solder Retention
FFC, FCB Mate 0.30mm Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position FFC Connector Contacts, Top and Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
Whakatauranga onamata 2A per Contact Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze