FC1-10-01-T
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FC1-10-01-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC1-10-01-T
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 1MM SINGLE ROW CONN
Ngā Rauemi: 1.FC1-10-01-T.pdf2.FC1-10-01-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
46 pcs
92 pcs
138 pcs
276 pcs
506 pcs
1012 pcs
2530 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC1-10-01-T
Tau Wae FC1-10-01-T Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 1MM SINGLE ROW CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86697 pcs Pepa Raraunga 1.FC1-10-01-T.pdf2.FC1-10-01-T.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa FC1 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa SAM9328
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 25 Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Ko te Kati Ara -
Tae Housing Black Teitei i runga i te Poari 0.204" (5.18mm)
Flat Flex Type FFC Ngā āhuatanga -
FFC, FCB Mate 0.30mm Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
Whakatauranga onamata 2A per Contact Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Tin
Momo Hononga / Hoahoa Contacts, Vertical, 2 Sided Tae Whakamutunga -
Tuhinga Kairangi - Tae Whakatika -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FC1-09-L2-T-WT
FC1-09-L2-T-WT
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
I roto i te taonga: 76377 pcs
Tikiake:
RFQ
FC1-09-L1-T-TR
FC1-09-L1-T-TR
Kaihanga: Samtec, Inc.
I roto i te taonga: 79473 pcs
Tikiake:
RFQ
FC1-10-01-T-LC-TR
FC1-10-01-T-LC-TR
Tikiake: FC1-10-01-T-LC-TR.pdf
FC1-09-L1-T-K
FC1-09-L1-T-K
FC1-10-01-T-K
FC1-10-01-T-K
FC1-10-01-T-LC
FC1-10-01-T-LC
Tikiake: FC1-10-01-T-LC.pdf
FC1-09-L2-T
FC1-09-L2-T
FC1-10-01-T-LC-K
FC1-10-01-T-LC-K
Tikiake: FC1-10-01-T-LC-K.pdf
FC1-09-L1-T-LC
FC1-09-L1-T-LC
FC1-10-01-T-LC-K-TR
FC1-10-01-T-LC-K-TR
Tikiake: FC1-10-01-T-LC-K-TR.pdf
FC1-09-L2-T-TR
FC1-09-L2-T-TR
FC1-10-01-T-K-TR
FC1-10-01-T-K-TR
Tikiake: FC1-10-01-T-K-TR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel